Nutričná poradkyňa

Neznášam slovo „diéta“! Za mlada som aktívne športovala a keď som v 18 prestala, pribrala som asi za mesiac 13 kg( pre predstavu- zo 47 kg na 60 kg). Odvtedy som sa s prestávkami pokúšala schudnúť. Najviac kíl som mala počas tehotenstva (80).  Za cely svoj život som si prešla mnohými diétami - polievkovú, bielkovinovú, hladovkársku, práškovú atď. Vždy po skončení prišiel jo-jo efekt a ja som mala pocit, že priberám aj z vody.

Asi v roku 2008 som objavila konkurenčnú nemenovanú spoločnosť- krabičkovú diétu. Nevedela som si predstaviť ako to môže fungovať- jesť a chudnúť! A ani to nefungovalo.....prvé 2 týždne som iba priberala! Zrazu toľko jedla – 5x denne a tak strašne veľa, to sa mi zdalo v porovnaní s tým ako som sa doposiaľ stravovala. Ale potom to prišlo, môj „zaspatý“ metabolizmus sa zobudil a začal konečne normálne spaľovať. Schudla som úplne „ bezbolestne“ na požadovanú váhu. Odvtedy už nebývam hladná a ani nervózna z nedostatku sacharidov, nemám výkyvy nálady, lebo mám chuť na sladké a vlčí hlad ma tiež už netrápi. Môžem jesť čo mi chutí. A aké je to tajomstvo? Pravidelnosť, správne množstvo a načasovanie. A voda, voda, voda a ešte raz voda.

Samozrejme za ten čas som veľa prečítala, dovzdelávala som sa, absolvovala som kurzy a školenia a momentálne som externou študentkou na SPU v Nitre v programe Výživa ľudí.

Ak máte chuť urobiť niečo so svojou  váhou, či životným štýlom, neváhajte ma kontaktovať. Viem Vám pripraviť jedálny lístok ma mieru, prípadne odporučiť kategóriu v našej krabičkovej strave. Zároveň Vás môžem „kontrolovať“ a motivovať, aby ste dosiahli svoj cieľ. Ale samozrejme nič za Vás nemôžem urobiť- ani odcvičiť a ani sa neprejedať. Všetko máte vo svojich rukách, ja a firma EASYFOOD sme iba barličkaJ