Viac ako krabičková strava

Vitajte na našej stránke EASY FOOD.

V prvom rade by sme chceli termín „diéta“ vymeniť za slovo „strava“. Diéta je niečo negatívne, obmedzujúce  a krátkodobé. My Vám chceme ukázať, že chudnúť sa dá aj zdravo a „bezbolestne“ a bez škvŕkajúceho žalúdka. Uvaríme pre Vás nutrične vyváženú stravu, pripravenú v súlade so zásadami zdravej výživy – myslíme tým kvalitu použitých olejov a spôsob prípravy (konvektomat, sous vide).

Treba si uvedomiť, že jedlo je energia- nejaké číslo- ktoré musíme prijať, aby sme mohli fungovať. Je to jednoduchá matematika- keď prijmeme viac ako sme schopní minúť ( srdce, mozog, bežné aktivity, cvičenie) tak sa energia uloží,  ak prijeme menej, začneme brať zo zásob. Nie všetci chcú iba redukovať svoju hmotnosť, medzi našich klientov patria aj športovci, prípadne ľudia, ktorí sa chcú zdravo stravovať. Strava je spôsob primárnej prevencie pred rôznymi ochoreniami. Vysoké percento kardiovaskulárnych a rakovinových ochorení má svoj dôvod v strave.  Stravou sa dá do istej miery napomôcť úprave vysokého krvného  tlaku, cukrovke, vysokého cholesterolu, chudokrvnosti. Preferujeme individuálny prístup.

Firma EASYFOOD vám vie zabezpečiť 5 jedál denne počas pracovného týždňa, každý deň čerstvo uvarených, šokovo chladených a dovezených priamo k vám domov, alebo do zamestnania. Začnete pondelok na obed a skončíte v sobotu desiatou. Cez víkend si môžete dať čo Vám chutí, ale vždy s mierouJ
Jedlo pripravujeme z bežne dostupných zdrojov- Tesco, Metro, tam kde môžete nakupovať aj Vy po skončení nášho programu.

Každý pracovný deň skoro ráno začíname variť a pripravovať stravu pre Vás. Rozvoz prebieha medzi 10.00.-12.00. Pri donáške domov, alebo do zamestnania obdržíte papierovú tašku, kde budú 2 dvojmisky, v jednej sú raňajky a desiata a v druhej olovrant a večera. Misky sú perforované, aby ste si ich mohli pohodlne oddeliť. Obed je v neperforovanej dvojmiske- polievka a hlavné jedlo- dováža sa teplý, pripravený na konzumáciu. Misky sú vhodné na ohrev v mikrovlnke, stačí dať dolu fóliu.


3
Picture 33